Reference - proverenivozu.cz
„Ojeté vozy jsou jako džungle,
prosekejte si cestu s námi...“

Specializujeme se na prověřování a poradenství v oblasti nákupu ojetých vozidel. Díky nám Vám ušetříme až desetitisíce korun, spoustu času a nervů při nákupu Vašeho vysněného vozu.Reference

Opel Corsa

23.8. 2018

Opel Corsa / 1,0i 43kW / r.v. 2002 / 87 000 km

V září 2017 jsme se se synem dohodli, že si jeden z nás pořídí nový vůz. Do té doby jsem jezdila s jeho tmavozeleným Polem.
Rozhodla jsem se tedy, že konečně si pořídím krásné malé červené auto. Protože bydlím na vesnici, jsem babička a sváteční řidička a auto používám především na nákupy, sobotní návštěvy, když nejede autobus, a 1 x za rok do lázní a zpět, bohatě mi stačí ojetý vůz.
Co se týče aut, jsem laik. Mám 2 syny, bývalého manžela a současného přítele, a všichni mi chtěli radit. O firmě pana Ondry jsem četla kdysi článek, uvízl mi v paměti, našla jsem si pana Ondru na internetu a kontaktovala ho. Rychlost odpovědi mě velmi příjemně překvapila. Komunikace byla skvělá. Okamžitě pochopil, co potřebuji. Moji muži mi posílali typy na auta, já mu je předávala. K tomu jsem přidávala svoje auta, obratem pan Ondra radil a vybíral, do čeho jít a co nebrat.
Závěr: Na doporučení pana Ondry jezdím od října 2017 v úžasné červené Corse. Je přesně to, co jsem chtěla. Absolutní spokojenost.
Kvůli lehce poškrábané karoserii (pro mě OK, taky občas někde zavadím, a předchozí majitel ji měl jako auto pro manželku a její nákupní tašku) domluvil kolega pana Ondry slevu, původní majitel ještě přidal kola, takže konečná cena = původní cena + cena za služby Proverenivozu. Paráda.
Moji muži se trochu mračili, protože jsem je tak obešla. Každý si chtěl to auto, které jsem si pořídila bez nich, projet, aby ho mohl kritizovat. Každý ho po jízdě pochválil.
Před 14 dny jsem šla na technickou, bez závad.
Děkuji firmě Proverenivozu moc a moc a jejich služby vřele doporučuji.

Ing. Ivana Bubnová

Opel Zafira

2.5. 2018

Opel Zafira / 1,4i 103kW / r.v. 2013 / 80 000 km

Opel ZafiraKdyž jsem se rozhodl, že je čas pořídit větší vůz, tak jsem netušil co mne čeká. Při zběžném prohlížení stránek na internetu jsem zjistil, že nákup vozu je věda, s kterou nejsem sto se sám vypořádat. Oslovil jsem několik bazarů s ojetinami, několik dealerů renomovaných značek ale došlo mi, že na trhu s vozy je větší poptávka než nabídka a nikdo se mi vážně věnovat nebude.

Pak jsem si řekl, že se tím třebas někdo živí a za pomoci internetového vyhledávače jsem narazil na firmu www.proverenivozu.cz. Jelikož žiji na Valašsku a tato firma se nachází na Kroměřížsku nebylo proč je neoslovit.

Vytipoval jsem si několik značek a modelů aut, u kterých mi pan Ondra pomohl vybrat nejméně problematické, což se nakonec ukázalo na Opel Zafiru v benzínu. Požadavky jsem měl na vyšší výbavu, malý nájezd a samozřejmě co nejlepší cenu.

Auto se nacházelo v Chrudimi. Pan Ondra jej zajel nejen zkontrolovat ale poté co jej doporučil, tak vůz nejen přihlásil ale přímo dovezl až před dům a to vše během 3 týdnů. Výsledná cenu vozu byla po jeho vyjednání dokonce o 9000,- nižší.

Upřímně musím říci, že jsem nečekal, že podobný servis je v dnešní době a v naší zemi vůbec možné získat.

Za sebe opravdu tuto firmu doporučuji a věřím, že se při koupi nového vozu mám na koho obrátit.

Jan S.

Volkswagen Passat

14.11. 2017

Volkswagen Passat / 2,0TDI CR 103kW / r.v. 2009 / 200 000 km

Volkswagen PassatPoradce na prověření ojetého vozu, pana Martina Ondru, jsem vygoogloval, a protože jeho web a reference působily seriozně, požádal jsem ho o pomoc.

Naskytla se mi možnost koupě pěkného VW passat 2.0 TDI, r.v. 2009 za rozumnou cenu. Nicméně, autům moc nerozumím a nepoznal bych, jestli není potřeba počítat s větší investicí do nějaké brzké opravy jako například filtr pevných částic, prasklá hlava nebo jestli se dokonce nejedná o nablýskané slepení dvou totálek atd. Kupoval jsem od druhého majitele, který byl zřejmě svědomitý a o auto se dobře staral, ale i on byl nakonec překvapený, když se od pana Ondry dověděl, že je lakovaná střecha a pravý přední blatník a je vyměněné pravé přední světlo atd. Pan Ondra pak ještě zkontroloval, VIN kódy, datumy na sklech a CEBIA report, které souhlasily a byly stejně jako motor a jízdní vlastnosti při jeho testovací jízdě v pořádku. Nezjistil žádný únik oleje, spaliny ve výfuku a poškození deformačních zón. Zkontroloval L/Z pneumatiky, vyjednal slevu a jednoznačně doporučil koupi. Dodal nám předlohu kupní smlouvy, poradil, co je potřeba zařídit na úřadech a STK a sám pak zajistil přepis. Z koupi mám dobrý pocit a nepochybně velkou měrou díky panu Ondrovi.


Vratislav P.

Volkswagen Golf 4x4

8.11. 2017

Volkswagen Golf 4x4 / 1,9TDI 96kW / r.v. 2002 / 300 000 km

S panem Ondrou ze společnosti Proverenivozu.cz mám již druhou veskrze pozitivní zkušenost. V loňském roce na naši žádost zkontrolovat užitkový vůz a sjednal na něj výraznou slevu, díky čemuž máme nyní bezchybné vozidlo za velice pěknou cenu. Pan Ondra dokonce vozidlo přivezl až k nám, takže nás nečekalo nic víc než jen si převzít klíčky.

Z tohoto důvodu jsme v letošním roce, kdy jsme potřebovali zakoupit ještě rodinný vůz jako náhradu za náš dosluhující, neváhali a kontaktovali znovu Proverenivozu.cz - pan Ondra prošel za nás nástrahami nákupu auta a na konci nás čekalo úžasné autíčko, které už stojí u nás na dvoře a dělá nám radost.
Moc děkujeme za poskytnuté profesionální služby: tímto chci pana Ondru a společnost Proverenivozu.cz upřímně doporučit.