O nás - proverenivozu.cz
„Ojeté vozy jsou jako džungle,
prosekejte si cestu s námi...“

Specializujeme se na prověřování a poradenství v oblasti nákupu ojetých vozidel. Díky nám Vám ušetříme až desetitisíce korun, spoustu času a nervů při nákupu Vašeho vysněného vozu.O nás

Vážení zákazníci a návštěvníci našeho webu,

naše společnost se zabývá poradenstvím a prověřováním technického stavu ojetých vozidel před koupí a v průběhu samotné koupě. Již mnoho našich klientů, díky naší službě, ušetřilo spoustu peněz, času a nervů, při případných reklamacích a opravách. Pokud máte své vysněné auto, rádi Vám pomůžeme s jeho výběrem, dokážeme se díky našim bohatým zkušenostem lépe orientovat v široké nabídce českého trhu ojetých vozidel, díky našim zkušenostem dokážeme poradit, jaký ojetý vůz vybrat, jakou motorizaci zvolit, čemu se vyvarovat a mnoho dalších cenných rad a zkušeností. Jsme přítomni samotné osobní prohlídce v autobazaru, kde díky našim znalostem dané značky, víme, na jaké věci se zaměřit a čemu věnovat zvýšenou pozornost. Ojeté vozy jsou dosti obsáhlý pojem, díky nám, se v něm neztratíte ani na minutu a vždy budete o krok napřed. Navíc poradíme, jak o auto správně pečovat a čemu věnovat do budoucna pozornost.

Největší odměnou je pro nás fakt, že se k nám klienti vrací, případně nás doporučují i svým známým. Tento fakt je pro nás hodně důležitý, jelikož to znamená, že svou práci děláme dobře a poctivě. A toho si ceníme opravdu nejvíc.

Dovolte mi zodpovědět pár nejčastějších otázek…

Proč se zabýváme ojetými vozy?

Je to jednoduché, jelikož ojeté vozy jsou finančně výhodnější, než vozy nové. Za cenu nového vozu, nižší třídy, si může klient vybrat daleko lepší modely o několik tříd výš, a cena je stejná, jak za auto nové. Díky tomu, nás práce s ojetými vozy baví.

Jak dlouho se ojetým vozům věnujete?

V podstatě již několik let, již od útlého dětství jsem se zajímal o auta a automobilový trh, časem jsem začal více studovat trh s ojetými vozy a celkovou problematiku ojetých vozidel. A jsem rád, že své zkušenosti můžu momentálně využít.

Kdo je nejčastějším klientem?

Jsou to lidé, kteří problematickému trhu s ojetými vozy nerozumí, a raději se svěří do rukou profesionálů. Již v začátcích, dokážeme poradit, jaký vhodný typ vozidla je pro daného klienta nejlepší, nejvýhodnější a nejspolehlivější. Řídíme se heslem, že správné nasměrování klienta, je základ úspěchu.

Jak dlouho celá služba poradenství trvá?

V tom je právě velká výhoda spolupráce s námi. Klienti bez naší pomoci stráví několik dní jen hledáním ojetého vozu. Navíc na první pohled dokážeme vyřadit podezřelé inzeráty, které klient nepozná. Celková kompletní doba naší služby se pohybuje v rozmezí od 2 do 5 dnů.

Jaké jsou největší problémy, se kterýma se setkáváte?

Největší procento jsou určitě stočené kilometry, dále omlazování vozidel a v neposlední řadě celkový technický stav ojetého vozu. Díky naší službě, všechny tyhle podvody, dokážeme včas odhalit, a od vyhlédnuté ojetiny, dát ruce pryč.

Proč právě využít našich služeb?

Právě proto, že Vám ušetříme peníze a drahocenný čas. Není nic jednoduššího, než požádat alespoň o nezávaznou konzultaci v začátcích, je pak na Vás, zda naši službu využijete nebo ne.

Martin Ondra
Odborný poradce Proverenivozu.cz

prehlasenivozu.cz