Reference - proverenivozu.cz
„Ojeté vozy jsou jako džungle,
prosekejte si cestu s námi...“

Specializujeme se na prověřování a poradenství v oblasti nákupu ojetých vozidel. Díky nám Vám ušetříme až desetitisíce korun, spoustu času a nervů při nákupu Vašeho vysněného vozu.Reference

Ford S-Max

6.2. 2020

Ford S-Max / 2,0TDCi 103kW / r.v. 2014 / 222 000 km

Ford S-MaxRád by jsem poděkoval za služby, které poskytuje Proverenivozu.cz, resp. panu Martinu ONDROVI, který mně pomáhal při koupi vozu.

Jak celá procedura proběhla:

Na internetových stránkách jsem hledal "nový" vůz. Po několika týdenním procházení webu jsem narazil na vůz, který by mně vyhovoval. Pak nastala otázka, jak si vůz "proklepnout". Historie, kilometry, atd. Mám spoustu známých mechaniků, kteří by mně při koupi asistovali. Avšak jsem se rozhodl, že je nebudu tímto otravovat (každý má dost svých starostí). A proto jsem zkusil asistenci při koupi ojetých vozů. Věděl jsem, že to nebude zadarmo, ale nyní tuto službu mohu s určitostí doporučit všem, kteří uvažují o koupi ojetého vozu a nemají někoho k sobě, kdo by jim pomohl.

V internetovém vyhledávači jsem si zadal "asistence při koupi ojetého vozu zlín" a vyskočilo několik odkazů. Prošel jsem si všechny a nakonec jsem rozhodl pro proverenivozu.cz. Společnost jsem kontaktoval přes kontaktní formulář na jejich stránkách a druhý den se mně ozval p. Ondra. Po krátkém telefonním rozhovoru jsme se domluvili na návštěvě autobazaru na následující den. Po setkání s p. Ondrou před autobazarem mně řekl, jak bude prohlídka probíhat. V autobazaru jsme vyzvedli klíčky od vozidla (P. Ondra v daném autobazaru neasistoval poprvé. Personál jej znal, proto nás ani při prohlídce nerušili a p. Ondra se mohl nerušeně věnovat prohlídce.) a začala samotná prohlídka. Dalo by se říct, že p. Ondra "vlezl do auta motorem a vylezl výfukem", zda se nejedná o naleštěný vrak (jak to některé autobazary dělají). Zkrátka jej proklepl od A až po Z včetně servisní dokumentace. Poté následovala projížďka vozu a následně i diskuze o možné slevě s prodejcem. Po dohodě jsme odebrali k vyřízení potřebných papírů. I u této operace asistoval p. Ondra. Vzhledem k tomu, že většina z nás neprodává nebo nekupuje vozidlo každý den, tak nemá zkušenosti. Bylo to fajn, p. Ondra poradil, co a jak. Po zaplacení dohodnuté částky jsem obdržel klíče od vozidla a mohl odjet s "novým" mazlikem. S p. Ondrou jsme se domluvili na dalším postupu, čili platba za jeho služby. Na místě neplatíte nic, p. Ondra Vám zašle fakturu, za kterou zaplatíte převodem na účet. Cca. si už dopředu můžete spočítat, kolik to bude stát. Sleva, kterou dostanete od prodejce Vám pokryje náklady, které zaplatíte za asistenci.

Shrnutí:

Všem, kteří uvažuje o koupi vozu a asistenci při koupi, mohu doporučit p. Ondru, potažmo proverenivozu.cz. Bylo vidět, že v oboru je odborník a profesionál. Věděl kam se podívat, za co chytit, co obzvláště vyzkoušet, atd. Zkrátka, děkuji moc a v případě další koupě se na p. Ondru opět obrátím.

Petr Janečka

Škoda Octavia

18.2. 2019

Škoda Octavia RS / 2,0TDI 125kW / r.v. 2010 / 124 000 km
Zprostředkování prodeje vozidla

Škoda OctaviaRád bych touto cestou poděkoval proverenivozu.cz za zprostředkování prodeje mého vozu.

Po rozhodnutí, že auto prodám, se mi vybavily problémy, které jsem řešil při prodeji svého předchozího vozu – ohodnocení vozu, správné nafocení auta, vytvoření poutavého inzerátu, komunikace se zájemci a následná dokumentace nutná pro přepis vozidla.

Se službou proverenivozu.cz jsem pouze zavolal panu Ondrovi, sdělil jsem mu svou cenovou představu za prodej auta a domluvili jsme si termín předání vozu. Pan Ondra si auto vyzvedl přímo u mě doma a tím pro mě skončily veškeré starosti. Ve chvíli kdy se ozval vážný zájemce, mě pan Ondra informoval o prodeji a následně vyřídil veškerou dokumentaci.
Službu prodeje vašeho vozu se společností proverenivozu.cz můžu vřele doporučit, profesionální přístup, otevřená komunikace a hlavně spousta ušetřeného času.

Aleš Tomek

Opel Corsa

23.8. 2018

Opel Corsa / 1,0i 43kW / r.v. 2002 / 87 000 km

V září 2017 jsme se se synem dohodli, že si jeden z nás pořídí nový vůz. Do té doby jsem jezdila s jeho tmavozeleným Polem.
Rozhodla jsem se tedy, že konečně si pořídím krásné malé červené auto. Protože bydlím na vesnici, jsem babička a sváteční řidička a auto používám především na nákupy, sobotní návštěvy, když nejede autobus, a 1 x za rok do lázní a zpět, bohatě mi stačí ojetý vůz.
Co se týče aut, jsem laik. Mám 2 syny, bývalého manžela a současného přítele, a všichni mi chtěli radit. O firmě pana Ondry jsem četla kdysi článek, uvízl mi v paměti, našla jsem si pana Ondru na internetu a kontaktovala ho. Rychlost odpovědi mě velmi příjemně překvapila. Komunikace byla skvělá. Okamžitě pochopil, co potřebuji. Moji muži mi posílali typy na auta, já mu je předávala. K tomu jsem přidávala svoje auta, obratem pan Ondra radil a vybíral, do čeho jít a co nebrat.
Závěr: Na doporučení pana Ondry jezdím od října 2017 v úžasné červené Corse. Je přesně to, co jsem chtěla. Absolutní spokojenost.
Kvůli lehce poškrábané karoserii (pro mě OK, taky občas někde zavadím, a předchozí majitel ji měl jako auto pro manželku a její nákupní tašku) domluvil kolega pana Ondry slevu, původní majitel ještě přidal kola, takže konečná cena = původní cena + cena za služby Proverenivozu. Paráda.
Moji muži se trochu mračili, protože jsem je tak obešla. Každý si chtěl to auto, které jsem si pořídila bez nich, projet, aby ho mohl kritizovat. Každý ho po jízdě pochválil.
Před 14 dny jsem šla na technickou, bez závad.
Děkuji firmě Proverenivozu moc a moc a jejich služby vřele doporučuji.

Ing. Ivana Bubnová

Opel Zafira

2.5. 2018

Opel Zafira / 1,4i 103kW / r.v. 2013 / 80 000 km

Opel ZafiraKdyž jsem se rozhodl, že je čas pořídit větší vůz, tak jsem netušil co mne čeká. Při zběžném prohlížení stránek na internetu jsem zjistil, že nákup vozu je věda, s kterou nejsem sto se sám vypořádat. Oslovil jsem několik bazarů s ojetinami, několik dealerů renomovaných značek ale došlo mi, že na trhu s vozy je větší poptávka než nabídka a nikdo se mi vážně věnovat nebude.

Pak jsem si řekl, že se tím třebas někdo živí a za pomoci internetového vyhledávače jsem narazil na firmu www.proverenivozu.cz. Jelikož žiji na Valašsku a tato firma se nachází na Kroměřížsku nebylo proč je neoslovit.

Vytipoval jsem si několik značek a modelů aut, u kterých mi pan Ondra pomohl vybrat nejméně problematické, což se nakonec ukázalo na Opel Zafiru v benzínu. Požadavky jsem měl na vyšší výbavu, malý nájezd a samozřejmě co nejlepší cenu.

Auto se nacházelo v Chrudimi. Pan Ondra jej zajel nejen zkontrolovat ale poté co jej doporučil, tak vůz nejen přihlásil ale přímo dovezl až před dům a to vše během 3 týdnů. Výsledná cenu vozu byla po jeho vyjednání dokonce o 9000,- nižší.

Upřímně musím říci, že jsem nečekal, že podobný servis je v dnešní době a v naší zemi vůbec možné získat.

Za sebe opravdu tuto firmu doporučuji a věřím, že se při koupi nového vozu mám na koho obrátit.

Jan S.

 

gocars.cz
prehlasenivozu.cz