Reference - proverenivozu.cz
„Ojeté vozy jsou jako džungle,
prosekejte si cestu s námi...“

Specializujeme se na prověřování a poradenství v oblasti nákupu ojetých vozidel. Díky nám Vám ušetříme až desetitisíce korun, spoustu času a nervů při nákupu Vašeho vysněného vozu.Reference

Ford S-Max

3.6. 2021

Ford S-Max / 2,0TDCi 103kW / r.v. 2008 / 248 000 km

Ford S-MaxDobrý den.
Několika větami bych chtěl shrnout spokojenost se službami firmy MO GROUP v čele s panem Martinem Ondrou. Vozidlo, o které jsem měl zájem byl Ford S-max 2.0 TDCi ve výbavě Titanium. Tento požadavek jsem zadal panu Ondrovi. Dostal jsem od něj několik možností odpovídajících mému zadání a z nich vybíral. Neustále jsem byl v kontaktu s panem Martinem. Komunikace s ním byla velice dobrá a nevadilo mu když jsem ho obtěžoval výjimečně i ve 23hodin večer. Prověřoval mi několik vozů až se podařilo najít jeden, jež odpovídal mým požadavkům a finančním možnostem. Dopadlo to skvěle. Pan Martin Ondra nám prověřil vozidlo, které naprosto dokonale splňovalo vše co jsem od něj požadoval a je ve výborném stavu. Zajistil přepis, vyčistil interiér a vozidlo dovezl až před dům. Bonus k tomu všemu byl, že dokázal vyjednat ještě 15000 kč slevu. Se službami společnosti MO GROUP jsem skutečně velmi spokojen a až budeme kupovat někdy další vůz tak jedině s panem Ondrou.

Kia Rio

7.1. 2021

Kia Rio / 1,2i 61kW / r.v. 2017 / 21 500 km

Po sedmnácti letech ježdění ve Škodě Fábia 1,2 40kw HTP 330000km, jsem se rozhodl o výměně vozidla za zánovní Kiu Rio 1,25 61kw. Na internetu jsem našel firmu Proverenivozu.cz, kterou zastupuje pan Ondra. Po přečtení recenzí jsem se rozhodl ji kontaktovat a využít jejich služeb: vyhledání, prověření auta, komunikace s autobazarem, jednání s úřady atd. Pan Ondra mi poslal aktuální nabídku aut Kia Rio a seřadil dle preferencí. Vybral jsem si Kiu Rio z autobazaru AAA. Tento autobazar nedodržel co slíbil.(Technický průkaz po zaplacení faktury za auto nedodal v termínu). Pan Ondra při jednání s tímto autobazarem zažil krušné chvíle. Nakonec vyjednal finanční kompenzaci. Dále mi vyřídil přepis, pojistku, evidenční kontrolu auta. Auto mi přivezl až domů, tzv. služba na klíč. A taky se postaral o prodej Fábie, za velmi slušnou cenu a opět vyřídil všechnu administrativu, což v době kovidu není vůbec jednoduché. Byl jsem s firmou Proverenivozu.cz maximálně spokojený, určitě doporučuji a děkuji.

Zmeškal

Ford S-Max

6.2. 2020

Ford S-Max / 2,0TDCi 103kW / r.v. 2014 / 222 000 km

Ford S-MaxRád by jsem poděkoval za služby, které poskytuje Proverenivozu.cz, resp. panu Martinu ONDROVI, který mně pomáhal při koupi vozu.

Jak celá procedura proběhla:

Na internetových stránkách jsem hledal "nový" vůz. Po několika týdenním procházení webu jsem narazil na vůz, který by mně vyhovoval. Pak nastala otázka, jak si vůz "proklepnout". Historie, kilometry, atd. Mám spoustu známých mechaniků, kteří by mně při koupi asistovali. Avšak jsem se rozhodl, že je nebudu tímto otravovat (každý má dost svých starostí). A proto jsem zkusil asistenci při koupi ojetých vozů. Věděl jsem, že to nebude zadarmo, ale nyní tuto službu mohu s určitostí doporučit všem, kteří uvažují o koupi ojetého vozu a nemají někoho k sobě, kdo by jim pomohl.

V internetovém vyhledávači jsem si zadal "asistence při koupi ojetého vozu zlín" a vyskočilo několik odkazů. Prošel jsem si všechny a nakonec jsem rozhodl pro proverenivozu.cz. Společnost jsem kontaktoval přes kontaktní formulář na jejich stránkách a druhý den se mně ozval p. Ondra. Po krátkém telefonním rozhovoru jsme se domluvili na návštěvě autobazaru na následující den. Po setkání s p. Ondrou před autobazarem mně řekl, jak bude prohlídka probíhat. V autobazaru jsme vyzvedli klíčky od vozidla (P. Ondra v daném autobazaru neasistoval poprvé. Personál jej znal, proto nás ani při prohlídce nerušili a p. Ondra se mohl nerušeně věnovat prohlídce.) a začala samotná prohlídka. Dalo by se říct, že p. Ondra "vlezl do auta motorem a vylezl výfukem", zda se nejedná o naleštěný vrak (jak to některé autobazary dělají). Zkrátka jej proklepl od A až po Z včetně servisní dokumentace. Poté následovala projížďka vozu a následně i diskuze o možné slevě s prodejcem. Po dohodě jsme odebrali k vyřízení potřebných papírů. I u této operace asistoval p. Ondra. Vzhledem k tomu, že většina z nás neprodává nebo nekupuje vozidlo každý den, tak nemá zkušenosti. Bylo to fajn, p. Ondra poradil, co a jak. Po zaplacení dohodnuté částky jsem obdržel klíče od vozidla a mohl odjet s "novým" mazlikem. S p. Ondrou jsme se domluvili na dalším postupu, čili platba za jeho služby. Na místě neplatíte nic, p. Ondra Vám zašle fakturu, za kterou zaplatíte převodem na účet. Cca. si už dopředu můžete spočítat, kolik to bude stát. Sleva, kterou dostanete od prodejce Vám pokryje náklady, které zaplatíte za asistenci.

Shrnutí:

Všem, kteří uvažuje o koupi vozu a asistenci při koupi, mohu doporučit p. Ondru, potažmo proverenivozu.cz. Bylo vidět, že v oboru je odborník a profesionál. Věděl kam se podívat, za co chytit, co obzvláště vyzkoušet, atd. Zkrátka, děkuji moc a v případě další koupě se na p. Ondru opět obrátím.

Petr Janečka

Škoda Octavia

18.2. 2019

Škoda Octavia RS / 2,0TDI 125kW / r.v. 2010 / 124 000 km
Zprostředkování prodeje vozidla

Škoda OctaviaRád bych touto cestou poděkoval proverenivozu.cz za zprostředkování prodeje mého vozu.

Po rozhodnutí, že auto prodám, se mi vybavily problémy, které jsem řešil při prodeji svého předchozího vozu – ohodnocení vozu, správné nafocení auta, vytvoření poutavého inzerátu, komunikace se zájemci a následná dokumentace nutná pro přepis vozidla.

Se službou proverenivozu.cz jsem pouze zavolal panu Ondrovi, sdělil jsem mu svou cenovou představu za prodej auta a domluvili jsme si termín předání vozu. Pan Ondra si auto vyzvedl přímo u mě doma a tím pro mě skončily veškeré starosti. Ve chvíli kdy se ozval vážný zájemce, mě pan Ondra informoval o prodeji a následně vyřídil veškerou dokumentaci.
Službu prodeje vašeho vozu se společností proverenivozu.cz můžu vřele doporučit, profesionální přístup, otevřená komunikace a hlavně spousta ušetřeného času.

Aleš Tomek

 

prehlasenivozu.cz