Služby - proverenivozu.cz
„Ojeté vozy jsou jako džungle,
prosekejte si cestu s námi...“

Specializujeme se na prověřování a poradenství v oblasti nákupu ojetých vozidel. Díky nám Vám ušetříme až desetitisíce korun, spoustu času a nervů při nákupu Vašeho vysněného vozu.Služby

Poradenství při nákupu ojetého vozu

Jste klasický uživatel automobilu? Máte strach z nákupu ojetiny v českých autobazarech? Nerozumíte autům? Váháte jakou motorizaci zvolit? Jakou výbavu? Pokud jste si odpověděli alespoň na jednu otázku kladně, naše služba poradenství při nákupu ojetého vozu je tady právě pro Vás.

Naše služba obsahuje

Ve zkratce a zjednodušeně to tedy znamená, že s Vámi absolvujeme hledání vhodného ojetého vozu a kompletní prohlídku vozu v autobazaru. Po všech kompletních prohlídkách, Vám předáme náš protokol o výsledku kontroly. Na jeho základě pak doporučíme, nebo nedoporučíme auto ke koupi.

Vyhledání a prověření vozidla online

Pokud se neorientujete v obrovském trhu ojetých vozů v ČR a nejste si jisti, jaké auto by Vám vyhovovalo, právě tahle služba je pro Vás. Vyhledání a prověření vozidla online obsahuje:

Asistence při prodeji a prodej Vašeho stávajícího vozidla

Nemáte čas na to, prodat Váš stávající vůz? Nevíte, jak získat za Váš vůz tu největší možnou částku? Rádi Vám pomůžeme. Zajistíme prodej Vašeho vozidla včetně administrace, vše zajišťujeme my, Vy poté jen obdržíte peníze za Váš prodaný vůz. V případě využití této služby platíte naše služby až v případě, že Váš vůz opravdu prodáme a vše zařídíme. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Registrace a přihlášení vozidla na úřadě

Pokud nemáte čas a nervy, strávit hodiny čekání na úřadech, kdy díky jednomu chybějícímu papíru, pak budete muset celý kolotoč absolvovat znovu. Využijte naší služby registrace a přihlášení vozidla na úřadě. Vše za Vás kompletně zařídíme a auto přihlásíme, auto Vám pak přistavíme na Vámi zvolenou adresu, kde si ho jednoduše převezmete.

prehlasenivozu.cz